Jedną z zalet automatów do gier jest szansa na zdobycie ogromnego jackpotu. Przyjrzyjmy się zatem, które automaty online są najbardziej opłacalne i co takiego oferują graczom w kasynie online.

Ażeby rozpocząć polowanie na ogromną fortunę, warto sprawdzić jedne z najlepszych automatów progresywnych na rynku hazardu online. Oto one:

Mega Moolah

Mega Moolah to prosty automat od Microgaming, który oferuje bardzo niski współczynnik RTP 88% i wysoką wariancję. Znany jest ze swojego trybu darmowych spinów, który jest bardzo powszechny wśród tytułów Microgaming. Po uruchomieniu tej funkcji za pomocą co najmniej trzech symboli Monkey Scatter otrzymujemy 15 darmowych spinów wraz z 3-krotnym mnożnikiem. Dopasowanie pięciu rozproszonych symboli nagrodzi nas 100-krotnością naszego zakładu.

A teraz przyjrzyjmy się bliżej wypłacie jackpotu, jaki możemy zgarnąć w trybie Mega Moolah Jackpot Wheel. Tryb ten uruchamiany jest losowo podczas gry podstawowej i obstawiania maksymalnej kwoty. Podczas Mega Moolah Jackpot Wheel otrzymujemy cztery możliwe jackpoty do zdobycia. Ażeby otrzymać wypłatę Mega Jackpot, musimy tylko wylądować na białym polu spośród 20 innych pól na kole.

I chociaż szanse są niewielkie, biorąc pod uwagę warunki osiągnięcia trybu bonusowego i wygrania jackpotu, nasza wypłata za ich spełnienie może prowadzić do milionów euro w gotówce.

Mighty Griffin Megaways

Jednym z dwóch automatów Megaways na tej liście jest Mighty Griffin Megaways, który oferuje lawinową strukturę linii wypłat, dając 117.649 sposobów na wygraną. Ten 6-cyfrowy slot z liniami wypłat jest możliwy dzięki strukturze bębnów 6x7x4x1. Dopóki w sąsiednich slotach znajduje się co najmniej sześć podobnych symboli, możemy tworzyć dopasowania w tej grze.

Mighty Griffin Megaways oferuje bardzo hojny zwrot dla gracza w wysokości 95,46%, ze średnio-wysoką wariancją.

Kiedy dopasujemy co najmniej trzy symbole Griffin Scattered, uruchomimy pierwszą część trybu darmowych spinów. Tryb ten pozwala wygrywać dodatkowe darmowe gry, ponieważ na pustych polach pojawia się więcej symboli Gryfa. Po zakończeniu trybu możemy wybrać, czy chcemy zagrać w darmowe spiny, aby uzyskać więcej gier, czy przejść do drugiego trybu.

Warto też zadbać o to, aby w drugiej części trybu bonusowego Mighty Griffin Megaways mieć więcej darmowych spinów, ponieważ działa tu mnożnik progresywny, który rośnie wraz z tworzeniem dopasowań.

Mustang Gold

Mustang Gold to hołd dla amerykańskich ranczerów, dzięki czemu w grze udział biorą również konie i ranczerzy w postaci cennych symboli. Każdy symbol Bonfire Scatter płaci 1x nasz zakład. A jeśli ułożymy na bębnach trzy takie symbole, otrzymamy osiem darmowych spinów. Mustang Gold cechuje jeden z najwyższych RTP – na poziomie 96,53% i średnio-wysoka wariancja.

Mustang Gold jest ulubionym tytułem wśród wielu graczy, ponieważ posiada funkcję zbierania pieniędzy, która używa symbolu złotej podkowy. Każdy symbol zawiera losową nagrodę pieniężną i pojawia się na 1., 2., 3. i 4. bębnie. Ażeby zgarnąć te nagrody, na piątym bębnie musi pojawić się symbol Collect.

Oprócz nagród pieniężnych na dowolnym symbolu Money losowo pojawia się też nagroda w postaci jackpotu. Jeśli otrzymamy symbol Collect wraz z symbolem Money z jackpotem, wówczas uruchomimy grę bonusową Jackpot Reveal. W tej grze możemy wygrać jeden z czterech jackpotów, odsłaniając odpowiadające im symbole spośród 12 symboli Golden Horseshoe na ekranie. A jeżeli trafimy nagrodę Grand Jackpot, możemy wygrać nawet 1000-krotność swojego zakładu.

Primate King

Primate King od Red Tiger zabiera dzikie symbole prosto w najmroczniejsze zakątki dżungli. Kiedy na ekranie pojawia się symbol Gorilla Wild, może wywołać zdarzenie losowe, które zastąpi wszystkie nisko płatne symbole na ekranie tymi o wysokiej wartości. Inną funkcją symbolu Gorilla Wild jest zbieranie małych złotych monet, które pojawiają się na niektórych symbolach.

Gdy zbierzemy wystarczającą ilość złotych monet, możemy też odblokować trzy Primate Wild Upgrade:

  • I poziom: Stacked Wild
  • II poziom: Stacked Wild z mnożnikiem
  • III poziom: Stacked Wild z mnożnikiem i funkcją przyklejania.

Pomimo że Primate King to automat o dużej wariancji, nadal oferuje 94,68% zwrotu dla gracza.

Scroll of the Dead

Scroll of the Dead to slot 5×3 o tematyce egipskiej, który zapewnia 94,28% RTP z dużą wariancją. Rozgrywka na tym automacie jest prosta: mamy zwykły symbol Wild i symbol Scarab Scatter. Kiedy uruchomimy tryb darmowych spinów z trzema lub więcej symbolami Scarab Scatter, po prostu otwieramy drzwi do wysokich wypłat.

W trybie darmowych spinów otwierany jest szósty bęben i bębny zamieniają się w strukturę 6×3. Dodając szósty bęben, możemy dopasować sześć symboli, które mają lepsze wypłaty. Ponadto Scroll of the Dead losowo wybiera jeden symbol po uruchomieniu trybu darmowych spinów. Ten symbol ma funkcję rozszerzania, która pozwala mu wypełnić kolumnę, gdy wyląduje na dowolnym bębnie.

Wraz z rozbudowaną funkcją symboli i szóstym bębnem mamy szanse na niesamowite wypłaty, grając na tym automacie.

A jeżeli szukacie pierwszorzędnych przybytków hazardu na sieci, sprawdźcie najlepsze kasyna online na hazardowy.pl i zapewnijcie sobie wiarygodną, uczciwą i niezwykle angażującą rozgrywkę na prawdziwe pieniądze.