Platforma z ebookami online to idealne miejsce do czytania. Znajduje się tutaj szeroka oferta ebooków (PDF, e-Pub, Mobi), audiobooków i książek. Każda osoba, która kocha czytać książki znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie wśród kryminałów, fantastyki, a także pośród poradników z każdej dziedziny życia.

Czym jest e-book?

W tym miejscu znajdują się również ciekawe lektury do poduszki i specjalistyczne publikacje z różnych obszarów naukowych. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego to strona z ebookami online będzie dla Ciebie odpowiednia. Jeśli chcesz coś przeczytać w danym momencie to ebook będzie dla Ciebie najlepszy, bo po zakupie w kilka minut możesz już go czytać.

Wróćmy jednak do formatów, w których dostępne są ebooki online. Ebooki dostępne są w trzech formatach: PDF, ePUB i Mobi. Ebooki w formacie PDF są idealne do czytania na laptopie lub komputerze. Ten plik zapewnia doskonłą jakość tekstu jak również sztywny podział na strony. Nie odbiega on od papierowej wersji książki. Natomiast format ePub to nowoczesny format do czytania ebooków. W chwili obecnej jest on standardem w czytaniu książek elektronicznych. Niemniej jednak największą zaletą ebooków ePub jest dopasowywanie danej publikacji do urządzenia, które użytkujemy do czytania. Oznacza to, że czytany ebook będzie dobrze wyglądał na każdym urządzeniu. Ostatnią wersją, w jakiej można czytać ebooki to format Mobi.

Ten format wykorzystywany jest przez czytnik Kindle i wiele innych programów do czytania książek elektronicznych. Ten format także płynnie dopasowuje się do urządzenia, w którym publikacja jest przeglądana. Z zasady podobnie jak inne formaty tak i ebooki Mobi będą świetnie się czytać na każdym urządzeniu.