Jeśli chcesz używać słuchawek Beats jako podgrzewaczy do uszu w obecnie niskich temperaturach, możesz być trochę rozczarowany. Ponieważ utrzymują słuchających w cieple, ale poniżej 0 stopni nie są zbyt przyjemne.
W temperaturach poniżej zera stopni trzeba uważać, aby nie odmrozić uszu. Możesz oczywiście założyć grubą czapke na uszy lub kupić specjalne ocieplacze. Na ulicach jest wielu ludzi, którzy łączą przyjemne z pożytecznym i noszą słuchawki. Mają ciepłe uszy i słyszą muzykę.

Nauszniki z muszlami, które otaczają ucho, są idealne na zimę. W rzeczywistości to idealna okazja, aby je założyć. Bo choć brzmią lepiej niż urządzenia nauszne czy douszne, w innych porach roku bywa w nich zbyt ciepło.

Po 10 minutach jest po wszystkim.

Są jednak wyjątki: słuchawki Beats. O ile urządzenia bez problemu radzą sobie z mrozem, o tyle dość szybko się wyłączają, gdy temperatura spada poniżej 0 stopni. Przy minus 10 stopniach odmawia pracy po 5 do 10 minutach – bez względu na to, jak naładowana jest bateria. Jeśli wieje silny wiatr, może zakończyć pracę jeszcze szybciej.

Na różnych forach użytkownicy różnych modeli narzekają, że ich słuchawki po prostu wyłączają się przy ujemnych temperaturach. Oczywiście nie jest to wada produktu.

iPhone jako wzór?

Odpowiednia strona internetowa wspomina tylko, że należy unikać ładowania lub przechowywania urządzeń poniżej 0 stopni, aby oszczędzać baterię. Nie mówi, że wyłączają się, gdy jest im za zimno. Najwyraźniej właściciel Beats, Apple, po prostu przeniósł „ zamierzoną temperaturę pracy ” dla iPhone’a, iPada i iPoda touch na swoje słuchawki Beats. Używaj urządzeń z systemem iOS tylko w zakresie temperatur od 0ºC do 35ºC. Oraz: Korzystanie z urządzenia z systemem iOS w bardzo niskich temperaturach poza zakresem działania może tymczasowo skrócić żywotność baterii i spowodować wyłączenie urządzenia”. Szkoda, bo Beats to naprawdę bardzo dobre słuchawki z ocieplaczem na uszy.